Vytisknout

Nemoc

Když mi bylo rok a půl, vážně jsem onemocněl. Akutní pankreatitida - zánět slinivky bříšní - info ZDE. Přestal mě poslouchat žaludek, játra a slinivka. Paničku jsem zlobil, že jsem ani nechtěl pít a jíst, měl jsem totiž 40°C horečku. Po druhém dni na kapačkách to se mnou vypadalo pořád špatně. Dokonce veterinář řekl, že jestli se nezlepším, bude mě muset nechat uspat. Ale to jsem si teda řekl, že takové štěstí mu nedopřeji a zvládl jsem to.

Po dalších 5 dnech na kapačkách už jsem mohl sám papat tekutou stravu, začal jsem si hrát a bylo mi zase dobře. Akorát mi již navždy zůstane braní prášků na štítnou žlázu. :-(
Info o onemocnění hypotyreóza.

V den mých druhých narozenin jsem byl zase na veterině kvůli RTG srdce a EKG. Pan veterinář zjistil, že mám na můj věk zvětšené srdíčko... Tak mi předepsal klid na lůžku :-) Ba ne, ale uvidím, jak mě to bude trápit do budoucna. Zatím je ale vše v pořádku.

Když jsme byli 12.2.2007 na kontrole, veterinář řekl, že zatím je vše v pořádku, tak jsme měli velkou radost. Akorát mě každoročně čeká odběr krve na kontrolu thyroxinu.