Vytisknout

Novinky 2020

22. 5.
Potvrzení březosti Betty

Dnes byla potvrzena březost u fenky Betty z Košic. Otcem štěňat je náš Matthew. Bližší informace o tomto očekávaném vrhu najdete na jeho stránce a nebo na webu CHS Greenvalleyali.

sono1 sono2
9. 5.
Smutné narozeniny

Dnes by náš Barnei oslavil 16 let. Přejeme tam nahoru, stále vzpomínáme a je nám velmi smutno. Hodně hozených tenisáků, kamaráde! Jedno vzpomínkové video z loňského roku, kdy slavil 15. let.


6. 5.
Vrh "C" Matter of the Heart

Dnes se v CHS Matter of the Heart narodilo 7 štěňátek po našem Matthewovi, 3 fenky a 4 psi. Na určení barviček si budeme muset ještě chvíli počkat. Více informací o tomto vrhu si můžete přečíst na jejich stránce a na webu CHS Matter of the Heart.
IMG 20200507 011539w IMG 20200507 011644

Vrh "O" z Černobílých má nové fotečky na naší Facebookové stránce.


15. 4.
Nové fotky

Celý vrh "O" z Černobílých má nové fotečky. Prohlédnout si je můžete na jejich stránce. Dále jsou doplněny nové krásné fotky u Báji (Bye Bye Worries Royal Fellow) a Affíčka (Affect In Cream Chocolate) Děkuji za ně!


6. 4.
Březost potvrzena

Dnes byla Mia na sonu u MVDr. Aloise Lázničky. Pan doktor potvdil březost, a tak se můžeme těšit zhruba kolem 9. 5. 2020 na narození štěňátek v CHS Matter of the Heart. Více informací o tomo očekávaném vrhu naleznete ZDE.

letek sono
31. 3.
Vrh "O" z Černobílých

Matthew se opět stal hrdým otcem, tentokrát se narodilo krásných 7 štěňátek. 4 fenky a 3 pejsci. Více informací o tomto vrhu najdete ZDE. Za krásný letáček děkujeme chovatelce Monice Švarcové, CHS z Černobílých.

letek28. 3.
Dewča se kulatí

Ve dnech 31. 1. a 2. 2. proběhlo krytí fenky Dewy Jewel z Černobílých. Dewča už se pěkně kulatí, nadílky bychom se měli dočkat zhruba koncem příštího týdne. Více informací o tomto očekávaném vrhu naleznete ZDE.


13. 3.
Poslední
rozloučení


Dnes jsme vyprovodili Bárníčka na jeho poslední cestu za duhový most. Bylo to velmi těžké rozhodnutí. Sbohem kamaráde nejvěrnější!!! Vzpomínkové video najdete na naší FB stránce.

Barnei
24. 2.
Eyba absolvovala RTG vyšetření

Mattyho dcera Yasmina Tender Flash "EYBA" (Due Parchi Pic Pokey x Chess Record Tender Flash) dnes absolvovala vyšetření u MVDr. Ekra s těmi nejlepšími výsledky!!! DKK 0/0, DLK 0/0, OCD -/- (HD A, ED A, OCD clear)!! Máme obrovskou radost, moc gratulujeme a děkujeme!
Yasmina4 Yasmina5 Yasmina6 Yasmina7
4. 2.
Vrh "T" z Jasmínových hor

V CHS z Jasmínových hor se dnes narodila jedna černobílá holčička po našem Matthewovi. Máme velikou radost a gratulujeme. Více o tomto spojení najdete na jeho stránce.