Vytisknout

Novinky 2020

19. - 20. 9.
Klubová výstava a Speciální výstava BCCCZ, Kácov

O tomto víkendu se konaly výstavy pod záštitou Border collie club Czech republic, kterých se zúčastnili i některé z Mattyho dětiček.

Sobota - BlackBerry Kiss of Panda - třída mladých - V2 (11) - rozhodčí: Alexandra Grygarová

Neděle - Collin Matter of the Heart - třída štěňat - VN1 (7), Nejlepší štěně výstavy - rozhodčí: Lenka Klímová
             Caramella Matter of the Heart - třída štěňat - VN (9) - rozhodčí: Alexandra Grygarová
             BlackBerry Kiss of Panda - třída mladých - V3 (7) - rozhodčí: Lenka Klímová

Všem moc gratulujeme!!! Fotogalerii ze soboty naleznete ZDE, z neděle pak ZDE. Na posudky se můžete podívat ZDE.


17. 9.
Plánovaný vrh na jaro 2021

V CHS Ze Skorotic je naplánované krytí Mattyho a Cassie. Na tento vrh se velmi těším a jsem na něho moc zvědavá, jelikož Cassie je dcera našeho Dastyho. Případní zájemci o štěňátka z toho vrhu mohou již nyní kontaktovat chovatele, ZDE odkaz na jejich web a také přímo na stránku s info o plánovaném vrhu.


5. - 6. 9.
M.E.D.'s Trophy

O víkendu se konal, pro nás letošní první, flyballový turnaj v Pláních. Na tento turnaj jsme vyjeli oslabeni o naši černou ďáblici Pepinu, zato posíleni o dva začounky. A vedli jsme si skvěle. Počasí nám přálo, pejskové se snažili a nakonec z toho bylo krásné 2. místo ve 4. divizi s nejlepším časem 18,60s. Matthew si vylepšil svůj osobní rekord na 4,16s!!! Bohužel si ale také v neděli poranil zápěstí, a tak má až do konce sezóny útrum. Moc jsme si to užili, díky týme! Krásné fotky Matthewa od Martiny Paulino (Moniky Švarcové) naleznete na naší FB stránce.


12. 8.
Vrh "N" Bohemia Alké

Dnes se v CHS Bohemia Alké narodilo 9 štěňat po našem Matthewovi, 6 fenek a 3 psi. Více info o tomto vrhu naleznete na jeho stránce ZDE.


25. 7.
Klubová výstava KCHMPP, Mikulov

rozhodčí: Otakar Vondrouš
Due Parchi Pic Pokey Geronimo Mathieson "MATTHEW"
- tř. otevřená (8) - V4

Diego Tender Flash "DASTY" - tř. veteránů (2) - V1, BOV

Matthew si oficiálně "převzal" diplom a pohár za udělení titulu KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KCHMPP.
2
4. 7.
Klubová výstava BCCCZ, Litoměřice

Due Parchi Pic Pokey Geronimo Mathieson "MATTHEW" -
tř. otevřená (15) - V, rozhodčí: Ildikó Muzslai - HU
Diego Tender Flash "DASTY" -
tř. veteránů (8) - V4, rozhodčí: Monika Švarcová

Za krásné fotky moc děkuji Veronice Tvrdé a Nikole Balajkové. Kompletní album si můžete prohlédnout ZDE.

Matthew si oficiálně "převzal" diplom a pohár za udělení titulu KLUBOVÝ ŠAMPION BCCCZ. Tento titul se uděluje jedincům, kteří získají určený počet bodů nejen z výstav, ale také za složené zkoušky.

1

28. 6.
Vrh "C" Greenvalleyali

Dnes se Betty narodilo 6 štěňátek. 3 fenky (černobílé) a 3 kluci (1 černobílý a 2 seal bílá). Více informací o tomto vrhu si můžete přečíst na jejich stránce a na webu CHS Greenvalleyali.


22. 5.
Potvrzení březosti Betty

Dnes byla potvrzena březost u fenky Betty z Košic. Otcem štěňat je náš Matthew. Bližší informace o tomto očekávaném vrhu najdete na jeho stránce a nebo na webu CHS Greenvalleyali.

sono1 sono2


 


9. 5.
Smutné narozeniny

Dnes by náš Barnei oslavil 16 let. Přejeme tam nahoru, stále vzpomínáme a je nám velmi smutno. Hodně hozených tenisáků, kamaráde! Jedno vzpomínkové video z loňského roku, kdy slavil 15. let.


6. 5.
Vrh "C" Matter of the Heart

Dnes se v CHS Matter of the Heart narodilo 7 štěňátek po našem Matthewovi, 3 fenky a 4 psi. Na určení barviček si budeme muset ještě chvíli počkat. Více informací o tomto vrhu si můžete přečíst na jejich stránce a na webu CHS Matter of the Heart.
IMG 20200507 011539w IMG 20200507 011644

Vrh "O" z Černobílých má nové fotečky na naší Facebookové stránce.


15. 4.
Nové fotky

Celý vrh "O" z Černobílých má nové fotečky. Prohlédnout si je můžete na jejich stránce. Dále jsou doplněny nové krásné fotky u Báji (Bye Bye Worries Royal Fellow) a Affíčka (Affect In Cream Chocolate) Děkuji za ně!


6. 4.
Březost potvrzena

Dnes byla Mia na sonu u MVDr. Aloise Lázničky. Pan doktor potvdil březost, a tak se můžeme těšit zhruba kolem 9. 5. 2020 na narození štěňátek v CHS Matter of the Heart. Více informací o tomo očekávaném vrhu naleznete ZDE.

letek sono
31. 3.
Vrh "O" z Černobílých

Matthew se opět stal hrdým otcem, tentokrát se narodilo krásných 7 štěňátek. 4 fenky a 3 pejsci. Více informací o tomto vrhu najdete ZDE. Za krásný letáček děkujeme chovatelce Monice Švarcové, CHS z Černobílých.

letek28. 3.
Dewča se kulatí

Ve dnech 31. 1. a 2. 2. proběhlo krytí fenky Dewy Jewel z Černobílých. Dewča už se pěkně kulatí, nadílky bychom se měli dočkat zhruba koncem příštího týdne. Více informací o tomto očekávaném vrhu naleznete ZDE.


13. 3.
Poslední
rozloučení


Dnes jsme vyprovodili Bárníčka na jeho poslední cestu za duhový most. Bylo to velmi těžké rozhodnutí. Sbohem kamaráde nejvěrnější!!! Vzpomínkové video najdete na naší FB stránce.

Barnei
24. 2.
Eyba absolvovala RTG vyšetření

Mattyho dcera Yasmina Tender Flash "EYBA" (Due Parchi Pic Pokey x Chess Record Tender Flash) dnes absolvovala vyšetření u MVDr. Ekra s těmi nejlepšími výsledky!!! DKK 0/0, DLK 0/0, OCD -/- (HD A, ED A, OCD clear)!! Máme obrovskou radost, moc gratulujeme a děkujeme!
Yasmina4 Yasmina5 Yasmina6 Yasmina7
4. 2.
Vrh "T" z Jasmínových hor

V CHS z Jasmínových hor se dnes narodila jedna černobílá holčička po našem Matthewovi. Máme velikou radost a gratulujeme. Více o tomto spojení najdete na jeho stránce.