Vytisknout

Novinky 2015

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!!!

PF 2016
Barnei v reklamě

Dědeček Barnei se zúčastnil natáčení reklamy pro společnost Gocompare, na výsledek se můžete podívat ZDE (v čase 0:54).


21. 11.
Bilbo na zkoušce

Brave Heart Royal Fellow "BILBO" dnes složil se svou paničkou další zkoušku, tentokrát ZOP. Oběma moc gratulujeme!!!


19. 11.
Krásné výsledky RTG

Další Dastyho potomek na RTG, tentokrát to byla Creamy Nimzi Royal Fellow "NIMZI", první z vrhu "C" Royal Fellow, s krásnými výsledky DKK 0/0, DLK 0/0, OCD nepostižena. Máme obrovskou radost a gratulujeme ke krásným výsledkům!!!

Nimzi na RTG17. 11.
Nimzi zářila na závodech

Cramy Nimzi Royal Fellow "NIMZI" závodila v kategorii jako jedna z nejmladších účastníků a vybojovala úžasné 1. místo ze 13 závodníků!! Moc gratulujeme a držíme palce na další závody a případné zkoušky!!! Jen tak dál.

Nimzi 1. místo Nimzi 1. místo

9. 11.
Narozeniny vrhu "C" Royal Fellow

Všem dětičkám z vrhu "C" Royal Fellow přejeme vše nejlepší k jejich 1. narozeninám!!!

Cappuccino Cassie Charles Chelsea Vie
7. 11.
Max opět zářil na závodech

A Follower of King Fairing Work "MAX" obsadil krásné 1. místo ze sedmi účastníků, tentokrát v kategorii ZZO. Jeho maminka Enží se umístila na krásném druhém místě v kategorii ZVV 1. Všem moc gratulujeme a držíme palce na další krásná umístění!!

Max - 1. místo, kategorie ZZO
31. 10. -1. 11. 2015
DuoCACIB Praha

sobota: rozhodčí Spruyt Dirk
Brave Heart Royal Fellow "BILBO" - třída otevřená (7) - velmi dobrá

neděle: rozhodčí Vermeire Myriam
Brave Heart Royal Fellow "BILBO" - třída otevřená (6) - velmi dobrá

Bilbo Bilbo

10. -. 11. 10.
Budějickej xTreme

Poslední letošní flyballové závody se konaly v Českých Budějovicích. Vyjeli jsme v plných sestavách, Jumpeři dokonce posíleni o snižovačku Bonnie. Nakonec jsme si vyběhali 6. místo v 7. divizi s nejlepším časem 20,14s.

Budějickej xTreme

Na závody se na Dastyho přijeli podívat jeho dvě dětičky z vrhu "A" z Janinovy louky - Asterix a Ashley. Děkujeme za milou návštěvu.

Asterix a Dasty Ashley a Dasty

 

 

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 10. 10.
- rozhodčí Mag. Maja Korosec
Asterix z Janinovy louky "ASTERIX" - VD 3 - třída mladých 
Ashley z Janinovy louky "ASHLEY" - VD - třída mladých


26. 9.
Maxův velký úspěch

A Follower of King Fairing Work "MAX" se zúčastnil 8. ročníku obranářského závodu v ZKO Lety a v kategorii ZM se úmístil na úžasném prvním místě ze sedmi závodníků!!! Jeho mamka Enží se umístila v kategorii ZVV2 na krásném druhém místě. Majitelce Jitce Procházkové moc a moc gratulujeme a děkujeme!

Max - 1. místo, kategorie ZM
19. 9.
Turnaj sladkých nadějí

Další letoční turnaj se konal v Mělníce. Počasí nám přálo. Náš tým FUNatic Jumpers poprvé v sezóně posílila snižovačka Bonnie. Vyběhali jsme si krásné 3. místo v 6. divizi s nejlepším časem 20,15s a vyhráli jsme, kromě spousty krásných dárků, výborný dort!!!

3.místo dort

11. - 12. 9.

Klubové výstavy BCCCZ ve Svojanově

11. 9. - rozhodčí Josie Large (UK)
Ich. Diego Tender Flash "DASTY" - V4 - tř. pracovní (8)
Bumble-bee Ambra Professional "BARNEI" - V4 - tř. veteránů (4)

Dasty - Výborná 4 Dasty - Výborná 4 Dasty - Výborná 4 Dasty - Výborná 4 Dasty - Výborná 4
12.9. - rozhodčí Kathie Kinton (UK)
Ich. Diego Tender Flash "DASTY" - V4 - tř. pracovní (8)
Creamy Nimzi Royal Fellow "NIMZI" - V - tř. střední (15) (posudek: 10 měsíční, hezký typ, hezká hlava a výraz, správný skus, pohyblivé uši, správně dlouhý krk, ramena ok, hezká horní linie, dobré zaúhlení v zadu, správná záď, jako obrázek, hezký pohyb)

Dva výstaváci
 

Barnei prodělal v pátek odpoledne vážný úraz, kdy při procházce ošklivě upadl při běhu za frisbee a poranil si levou hrudní končetinu a záda. V sobotu ráno, kdy se vůbec nemohl postavit, jsme navštívili nejbližší veterinární ordinaci v Moravské třebové, tímto bych chtěla moc pěkovat MVDr. Ivo Švecovi za pomoc mému veteránkovi. Po injekcích se začal pomalu zlepšovat, v sobotu odpoledne jsme pomalu začali chodit, podpírala jsem mu nožičku, aby se alespoň mohl vyvenčit. Nyní, týden po úrazu, má již celkem dobrou náladu, začíná mít zájem o hračky, začíná se trochu protahovat, ale chůze ještě není úplně stabilní, největší problém mu dělá vykonání potřeby. Doufám, že se snad úplně zotaví, aby mohl ještě běhat a skotačit.

Barnei
9. 8.
Ashley poprvé na výstavě

Dnes se konala v Týně nad Vltavou krajská výstava psů, které se zúčastnila Ashley z Janinovy louky s výsledkem VN 1, Nejlepší štěně. Moc gratulujeme!!!


3. 8.
Dasty dědečkem

Dnes v brzkých ranních hodinách se stal Dasty dědečkem. Jeho dcera Bye Bye Worries Royal Fellow "BÁJA" porodila nádherných sedm štěňátek. Tři blue merle holky, tři černobílé holky a jednoho černobílého pejska. Otcem štěňat je krásný a talentovaný GrandCh. Quickstep Dancer z Černobílých. Více informacích o štěňátkách naleznete na webu CHS Royal Fellow.


25. - 26. 7.
MR BCCCZ ve flyballu

Tento turnaj jako jediný nespadá do Pohárových závodů, pořádala ho OSA Alea pod záštitou klubu BCCCCZ. Naši veteráni, Barnei - Denny, si vyběhali krásné 3. místo. Družstvo FUNatic Jumpers bylo tentokrát ochuzeno o Zaru, naopak posíleno o Máju, běhalo ve složení Dasty/Mája - Blažena - Bowie - Brandy. Umístili jsme se na 5. místě ve třetí divizi s nejlepším časem 20,93s.


15. 7.
Volný pejsek na prodej

Po zrušené rezervaci se uvolnil poslední pejsek Amazing Black Cream Chocolate. Pejsek je očkovaný, odčervený a má vystavený Petpas. Je DNA CEA, CL a TNS Normal po rodičích. Více informací o rodičích naleznete ZDE nebo na stránkách CHS Cream Chocolate. V případě zájmu o tohoto pejska kontaktujte, prosím, paní chovatelku Adélu Dvorskou, tel. 730 946 469.


Black Black1 dastyiwy
11. 7.
Max složil zkoušku ZM

A Follower of King Fairing Work "MAX" si se svou paničkou složil další zkoušku, tentokrát to byla zkouška ZM. Moc gratulujeme!!!


27. - 28. 6.
Crazy Cup, Svijanský Újezd

Další flyballový turnaj za námi, tentokrát Crazy Cup, kam jsme vyrazili ve složení Dasty - Blažena - Barnei - Brandy. Zara byla na dovolené, Bowie se nečekaně rozhárala, takže musel veterán Barnei nastoupit do družstva, aby zachránil tři zbylé Jumpery.:-) Že na ostatní družstva nebudeme mít časově, to jsme věděli, ale i přesto jsme si to my i pejskové moc užili. Nakonec jsme obsadili 6. místo v 5. divizi s nejlepším časem 21,14s. Ale krásné střídačky OK či ještě lépe vběhl nám mohli naši soupeři kolikrát jen tiše závidět.:-)

Barnei Dasty Dasty Dasty Dasty Barnei Barnei FUNatic Jumpers FUNatic Jumpers21. 6.
Max složil zkoušku IPO - VO

A Follower of King Fairing Work "MAX" si se svou paničkou a chovatelkou v jedné osobě složil další zkoušku, tentokrá první 300 bodovou zkoušku podle mezinárodního zkušebního řádu. Získal celkově 256 bodů a známku výborná, měl prý vinikající poslušnost! Moc gratulujeme a držíme palce na další úspěchy


20. 6. 
Národní výstava psů Klatovy, rozhodčí: Bregenzer Brigitte

Asterix z Janinovy louky "ASTERIX" - velmi nadějný 1 (dobré rozdělení barvy, dobré založení barvy, dobrý tvar hlavy, korektní chrup, tmavé oko, ucho silně sklopené, korektní záď, dobrý pohyb, milé stvoření, slibný).

Moc gratulujeme!


13. - 14. 6.
Manic Cup, Krupka

O víkendu jsme se zúčastnili dalších flyballových závodů, tentokrát v Krupce. Počasí nám přálo skoro celý víkend, jen v sobotu odpoledne začali bouřky a posledních pár rozběhů
muselo být zrušeno. Dasty se se svým družstvem FUNatic Jumpers umístil na 4. místě ve 4. divizi s nejlepším časem 20,13s ve složení Dasty/Zara - Bowie - Blažena - Brandy.

Také jsme uděli další fotku do rodinného alba Royal Fellow, zleva Bowie the Sunflower Royal Fellow "BOWIE", mamka Coffee, táta Dasty, Bye Bye Worries Royal Fellow "BÁJA", Blueberry Princess Royal Fellow "BLUE" a Countess Cassie Royal Fellow "CASSIE", také budoucí flyballová naděje.

FUNatic Jumpers Rodinka Royal Fellow Rodina Royal Fellow

6. 6.
Zkouška vloh ovčáckého psa "ZVOP"

Bye Bye Worries Royal Fellow "BÁJA" dnes úspěšně složila zkoušku ZVOP, stejně jako její maminka Basscoffee z Lantíkova "COFFEE". Oběma moc gratulujeme!!


29. 5.
Návštěva v CHS Cream Chocolate

Dnes jsme se jeli podívat na Dastyho nové potomky v této chovatelské stanici. Všechna štěňátka jsou již rezervována. Na fotky se může podívat ZDE.


23. - 24. 5.
Lukášovský drak, Jablonec nad Nisou - Lukášov

Další flyballový turnaj se konal, jako již tradičně, v Lukášově. Počasí nám sice přálo, v sobotu jsme běhali moc pěkně, ale v noci nás "přepadla" epidemie Dejvické znečištěné vody (jak jsme se později dozvěděli), takže v neděli jsme nebyla ničeho schopná. S Barneim odběhal veterány Vláďa, majitel Bowie, tímto mu ještě jednou moc děkuji. Barnei s Dennym si totiž vyběhali krásné druhé místo. Dasty už v neděli nezávodil a vše zůstalo jen na Zarče. Nakonec se naše družstvo FUNatic Jumpers umístilo na krásném třetím místě ve 4. divizi s nejlepším časem 19,52s, ve složení Dasty/Zara - Blažena - Bowie - Brandy.

FUNatic Jumpers FUNatic Veterans

22. 5. 
Dastyho výsledky genetických testů

Dnes přišli Dastymu výsledky genetických testů z laboratoře Genomia na vyšetření IGS a MH. Oboje je v pořádku, Dasty není postižen!!! Mám obrovskou radost!

IGS MH

17. 5. 
Bonitace Lovosice

Dnes proběhla první letošní bonitace, na kterou se vydali i naše odchovy. Dopadli výborně.

Bastien Kind-hearted Royal Fellow "BASTY" - chovný
A Follower of King Fairing Work "MAX" - chovný
A Crazy Rebel Fairing Work "ANGIE" - chovná
Adorable Star Fairing Work "JEKKY" - chovná

Gratulujeme a věříme, že majitelé budou pro své psy a feny vybírat jen ty nejlepší partnery co se týká zdraví, povah i exteriéru.

Angie, Max, Enží, Jekky 17.5.2015
Zkoušky ZZO


Brave Heart Royal Fellow "BILBO" a Blueberry Princess Royal Fellow "BLUE" dnes složili se svými paničkami zkoušku ZZO! Velice oběma gratulujeme, Ivče obzvlášť, protože má už jen tři týdny do termínu porodu. Držíme palce na další úspěchy!


16. 5.
Speciální výstava BCCCZ, Litoměřice, rozhodčí: Mark Wibier (D
)


Dnes proběhla výstava pod záštitou klubu BCCCZ, na kterou přihlášeno rekordních 142 border kolií. Po dlouhé době jsme zase vyrazili na výstavu a potkali jsme se tam i s několika našimi odchovanci. Pan rozhodčí rozdal 7x dobrou, 33x velmi dobrou a 50x výbornou v deseti třídách, o to větší radost mám z našeho úspěchu, který jsem opravdu nečekala.

Ich. Diego Tender Flash "DASTY" - V2, res. CAC - tř. pracovní (4)
Brave Heart Royal Fellow "BILBO" - VD - třída otevřená (16)
Bastien Kind-hearted Royal Fellow "BASTY" - VD - třída otevřená (16)
A Follower of King Fairing Work "MAX" - VD - třída střední (9) (Posudek: Ok typ, více nasvalit, dobrá silná hlava, nůžkový skus, Ok úhlení, krk, záda, úzký hrudník, silné kosti, lehce vytočené předky, Ok ocas, srst, volný pohyb, přátelská povaha)
A Crazy Rebel Fairing Work "ANGIE" - V4 - třída střední(8)

Všem moc gratulujeme a děkujeme za výbornou prezentaci.

Dasty, V2, res.CAC Dasty, V2, res.CAC Dasty, V2, res.CAC Dasty, V2, res.CAC Dasty, V2, res.CAC Bilbo - VD Basty - VD rodina Fairing Work - Max. Enží, Dasty, Angie rodina Royal Fellow - Basty, táta Dasty, Bilbo

14. 5.
Vrh "A" Cream Chocolate

V chovatelské stanici Cream Chocolate se dnes narodilo pět štěňátek. Tři černobílí psi a dvě modrobílé fenky. Všem přejeme hlavně hodně zdraví a radosti do života a jen ty nejlepší páníčky!

17.5.2015 17.5.2015 - dvě sestry 17.5.2015 - tři bratři

10. 5.
Štěňátkovské závody ve Zlíně

Zúčastnili se jich naše dvě odchovankyně a vedlo se jim výborně:

Creamy Nimzi Royal Fellow "NIMZI" - 1. místo,
C'est la Vie Royal Fellow "VIE"- 2. místo.

Nimzi ještě vybojovala 1. místo na "výstavě psů s PP" v konkurenci 4 borderek a jednoho brabantíka, Vie si vyběhala 1. místo ve štěňátkovském agility. Majitelkám velice gratulujeme a děkujeme za krásné zprávy!

8.5.2015 8.5.2015 8.5.2015

8. -10. 5. 2015
Eager's Cup, Žamberk

První letošní turnaj je za námi, počasí nám letos přálo. Naše družstvo FUNatic Jumpers ve složení Zara/Dasty - Blažena - Bowie - Brandy se nakonec umístilo na bramborovém 4. místě v 7. divizi s nejrychlejším časem 19,70s. Dastyho dcera Bowie the Sunflower Royal Fellow "BOWIE" si zaběhla svůj osobní rekord 4,50s a věříme, že se bude i nadále zrychlovat. Na svých prvních závodech si vyběhala titul FLY 19. Gratulujeme!

4. místo v 7. divizi diplom

Barnei oslavil krásné 11. narozeniny!!!


Je tomu přesně jedenáct let, co se narodil můj úžasný psí kamarád Barnei!!! Oslavil je na závodech, dostal 11 buřtů a dokonce se podělil i se svými psími kamarády ze sdružení flyball FUNatics. Přejeme hlavně spoustu zdraví do dalších let, ať nožičky slouží, spousty hozených míčků, stále plno elánu a nějaké ty dobroty.

Barnei slaví 11 let

Krajská výstava Mladá Boleslav, rozhodčí: Petra Márová (CZ)


Adorable Star Fairing Work "JEKKY" - V2 - třída mladých (3) (posudek: 1,5 roční fena, správné kostry, i formátu, velmi dobrá hlava s výrazně středním pigmentem, středně dlouhý krk, pěkný hrudník, méně výrazný úhel hlezna, správný pohyb, výborná kvalita srsti).

Jekky 17.5.2015 I 17.5.2015 17.5.2015
2. 5.
Závody v Letech

Závodů se zúčastnil i náš odchovanec Max a jeho maminka Enží. Vedli si výborně.

A Follower of King Fairing Work "MAX"  1. místo v kategorii ZZO z devíti účastníků,
Angelic Face Running Free "ENŽÍ" - 4. místo v kategorii ZVV2.

Majitelce a zároveň chovatelce Jitce Procházkové velice gratulujeme a těšíme se na další skvělé zprávy z dosažených výsledků.

Max - 1. místo ZZO

25. 4.
Mezinárodní výstava psů, České Budějovice, rozhodčí: Alexandra Grygarová (CZ)

A Follower of King Fairing Work "MAX" - VD 2 - mezitřída (posudek: 16ti měsíční pes, v línání, světlejší oko, slabší dolní čelist, standardní hlava, volnější lokty a velmi úzké chody vzadu správná hřbetní linie a ocas. Správný pohyb.)
A Crazy Rebel Fairing Work "ANGIE" - VD 2 - mezitřída,
Alluring Belle Fairing Work "BONI" - VD 3 - mezitřída.

Dnes se na výstavě rozdalo spousta VD, což je u paní rozhodčí poměrně dobrá známka.

Boni, Enží, Max, Angie


 


18. 4.
Turnaj dvojic začátečníků Crazy Couple, Svijanský Újezd

Bowie the Sunflower Royal Fellow "BOWIE" a Bye Bye Worries Royal Fellow "BÁJA" vytvořili flyballovou dvojici a pod názvem ForFun (ForPes Pohoda a flyball FUNatics) si vyběhaly páté místo ve druhé divizi s nejlepším časem 10,43s. 
Na fotky se můžete podívat ZDE, video naleznete v sekci "Galerie - Video".

Bája Bája Bája Bowie Bowie Bowie Bowie

11. 4.
Březost potvrzena

Inflagranti Iwy z Bengasu byla dnes na sonu a byla jí potvrzena březost. Narození štěňátek očekáváme v kolem 12. 5. Případní zájemci o štěňátka nechť kontaktují chovatelku Adélu Dvorskou. Více info o plánovaném vrhu naleznete ZDE.

vrh "A" Cream Chocolate

NVP Ostrava, rozhodčí: Iuza Beradze (PL)

C-Chelsea Princess Royal Fellow "CHELSEA" - VN1 - tř. štěňat


Bája a Boni absolvovaly další zkoušky


Bye Bye Worries Royal Fellow "BÁJA"
dnes se svojí paničkou složila další dogdancingovou zkoušku a to HtM1!
Alluring Bell Fairing Work "BONI" absolvovala se svou paničkou canisterapeutickou zkoušku!

Bája HtM1

Angi absolvovala RTG vyšetření


A Crazy Rebel Fairing Work "ANGIE"
- DKK 1/1 (FCI HD B - 105°/105°), DLK 0/0 (FCI ED A), OCD (-/-) nepostižena, spondyloza bez nálezu


31. 3.
Max složil další zkoušku, Bilbo a Bája na výstavě v Salzburku

A Follower of King Fairing Work "MAX" 
dnes složil zkoušku BH.

Gratulejeme Maxovi i majitelce a zároveň chovatelce Jitce Procházkové.

IHA Salzburk, rozhodčí Hans E. Pedersen

Brave Heart Royal Fellow "BILBO" - V2, res. CAC - tř. otevřená
Bye Bye Worries Royal Fellow "BÁJA" - VD2 - tř. otevřená

Gratulujeme oběma majitelkám a zároveň chovatelce Mgr. Anně Hrochové a děkujeme!!! :)


16. 3.
Angie na vyšetření DOV

A Crazy Rebel Fairing Work "ANGIE" - DOV prostá/free
(CEA, PRA, KAT, glaukom atd.)

Moc gratulujeme ke krásným výsledkům vyšetření!

Angie
15. 3.
Max a Bája složili další zkoušky

A Follower of King Fairing Work "MAX"
dnes složil zkoušku ZZO na známky prospěl výborně.

Max
Bye Bye Worries Royal Fellow "BÁJA"
dnes složila zkoušku canisterapeutického psa. Jsme rádi, že jde ve šlépějích svých rodičů, kteří jsou též oba psími canisterapeuty. Bája bude navštěvovat pacienty v Hospicu sv. Štěpána.

Bja
Oběma majitelkám velmi gratulujeme a děkujeme!


14. 3.
Nimzi a Vie poprvé na výstavě, krajská výstava Vyškov

Creamy Nimzi Royal Fellow "NIMZI" - VN1, Vítěz třídy - tř. štěňat, rozhodčí: L. Jančík (posudek: krásné drzé štěně, výborný pohyb + úhlení, hlava typic., skus nůžkový, korektní srst + pokryto)
C'est la Vie Royal Fellow "VIE" - VN2 - tř. štěňat, rozhodčí: L. Jančík (rozhodčí: standardni typ, vyborny pohyb + uhleni, hlava standard, nuzk.skus, ocas nekdy vys veden, srst standard)

Oběma majitelkám moc gratulujeme a děkujeme za perfektvní prezentaci!!!

vie a nimzi
Asterix z Janinovy louky "ASTERIX" již našel svého nového majitele. Bude bydlet v Českých Budějovicích.


12. 3.
Barneiho krásné výsledky

Barneimu jsem nechala udělat kompletní vyšetření krve, včetně kontrolního vyšetření na thyroxin a všechno má v naprostém pořádku. Mám velkou radost!!!


8. 3.
Angie na oblastní výstavě v Českých Budějovicích

A Crazy Rebel Fairing Work "ANGIE" - V1, Vítěz třídy - tř. mladých
(Posudek: Jemná fena, dobrá síla kostry, dobrá srst, výborná hlava, správné ucho, výborný trup, krk i ocas. Správný postoj i pohyb. Fena potřebuje ukáznit)

Majitelce moc a moc gratulujeme!


Angie
7. 3.
Skvělé úspěchy našich odchovanců

Úžasná Bye Bye Worries Royal Fellow "BÁJA" si se svou paničkou "vytančila" zkoušky DwD1 a F1 na známku výborná. Moc oběma gratulujeme a držíme palce na další zkoušky.

Bája - DwD1, F1
Max a Boni absolvovali oftalmologické vyšetření očí s výsledky:
A Follower of King Fairing Work "MAX" - DOV prostý/free (CEA/PRA/KAT/glaukom)
Alluring Bell Fairing Work "BONI" - DOV prostá/free (CEA/PRA/KAT/glaukom)

max a boni

28. 2.
Max složil svou první zkoušku

A Follower of King Fairing Work "MAX" dnes složil svou první zkoušku OB-Z na známku velmi dobrá s krásným bodovým hodnocením 200bodů. Moc gratuluji majitelce i Maxovi ke složené zkoušce a přeji mnoho dalších úspěchů!!


18. 2.
Asterix je opět volný

Asterix z Janinovy louky (Ich. Diego Tender Flash x Airyken Hvězda Els), narozen 1. 1. 2015, opět hledá nové majitele. Případní zájemci nechť kontaktují chovatelku MVDr. Piačkovou. K odběru na přelomu února a března. Asterix je DNA CEA a TNS Normal po rodičích. Je několikrát odčervený, očkovaný, tetovaný, označený čipem DATAMARS a má vystaven mezinárodní očkovací průkaz PETPAS.

Asterix

16. 2.
Dasty slaví šesté narozeniny

Dnes je to přesně šest let, co se narodil v chovatelské stanici Tender Flash můj vysněný "Pan Šampon" Dastík. Přejeme mu hlavně hodně zdarví a elánu, stále úsměv na tváři a tolik bordeří enegrie, jako doposud.

Dasty - 6 let Dasty - 6 let Dasty - 6 let
13. 2.
Max a Boni absolvovali RTG
 
A Follower of King Fairing Work "MAX" - DKK 0/0 (FCI HD A - 105°/105°), DLK 0/0 (FCI ED A), OCD (-/-) nepostižen, spondyloza bez nálezu
(foceno u MVDr. Vondřičky, zasláno MVDr. Ekrovi k posouzení)
Alluring Belle Fairing Work "BONI" - DKK 2/2 (FCI HD C), DLK 0/0 (FCI ED A), OCD (-/-) nepostižena, spondyloza bez nálezu
 (foceno u MVDr. Vondřičky, zasláno MVDr. Ekrovi k posouzení) 

Gratulujeme Maxovi ke krásným výsledkům a je nám líto, že Boni nakonec dopadla takto, i když MVDr. Vondřička po rentgenování uvedl, že jsou oba psi v pořádku. 


26. 1.
Bája a Bilbo absolvovali bonitaci a Jekky absolvovala zdravotní vyšetření

Bye Bye Worries Royal Fellow "BÁJA" - chovná

Bája Bája
Brave Heart Royal Fellow "BILBO"
- chovný

Bilbo Bilbo
Adorable Star Fairing Work "JEKKY" - DKK 0/0 (FCI HD A, 105°/105°), DLK 0/0 (FCI ED A), OCD free (-/-) -
MVDr. Jaromír Ekr (26. 1. 2015)
                                                            - CEA/PRA/KAT/glaukom - nepostižena -
MVDr. Jiří Beránek (26. 1. 2015)

Všem našim odchovancům moc a moc gratuluji a děkuji majitelům za skvělou prezentaci!!!9. 1.
Vrh "B" Royal Fellow slaví své druhé narozeniny!!!

Všem štěňátkům z toho vrhu a jejich páníčkům přejeme vše nejlepší, hlavně hodně zdraví, protože to je nejdůležitější, a pak samozřejmě hodně společné radosti, kupu zážitků a spoustu společně strávených chvil. Také hodně úspěchů na poli sportovním či výstavním.

2 roky "B" Royal Fellow 
8. 1.
Vrh "A" z Janinovy louky slaví první týden!

koláž
1. 1.
Novoroční
nadílka

V CHS z Janinovy louky se narodilo pět štěňátek. Tři pejsci, dvě fenky. Jedna fenka je modrobílá. Pokud byste měli zájem o štěňátko z tohoto spojení, neváhejte kontaktovat mne nebo chovatelku MVDr. Veroniku Piačkovou.

Abelix - voný Amanda - zadaná Ashley - zadaná Asterix - volný Atrej - volný společně