Vytisknout

Novinky 2019

2. 12.
DNA testy pro Ashley

Přišli nám skvělé výsledky od Dastyho dcery Ashley (Diego Tender Flash x Airyken Hvězda Els). Veškeré testy má s tím nejlepším možným výsledkem, tedy Normal!!! Moc gratulujeme!!!

Ashley z Janinovy louky "ASHLEY" - DNA CEA, CL, TNS, MDR1, SN, IGS, GG, Raine-syndrom - Normal


30.11. - 1. 12.
DUOCACIB Praha

Mattyho potomci se tento víkend zůčastnili výstav v Praze. Dosáhli velmi pěkných výsledků! Všem moc gratulujeme!!!

1. 12 2019, rozhodčí: Doppelreiter Maria-Luise
BlackBerry Kiss of Panda "Black" (Matthew & Aika)
- tř. štěňat (2) - VN 1
Yonah Tender Flash "Miki" (Matthew & Riki) - tř. mladých (8) - V
Yoko Ono Tender Flash "Yoko" (Matthew & Riki) - tř. mladých (11) - V

30. 11. 2019, rozhodčí: Grygarová Alexandra
BlackBerry Kiss of Panda "Black" (Matthew & Aika) - tř. štěňat (1) - VN 1
Yoko Ono Tender Flash "Yoko" (Matthew & Riki) -
tř. mladých (10) - V4


21. 10.
Matthew šampionem!

Po sobotní výstavě jsem se pustila do počítání bodů a zjistila jsem, že Matthew právě splnil podmínky pro udělení titulu

KLUBOVÝ ŠAMPION BCCCZ

KCH BCCCZ
Tento titul získá pouze pes, který splnil podmínky určitého počtu bodů nejen z výstav, ale také ze sportu. Kromě toho musí být pes uchovněn. Matthew všechny podmínky splnil a to i přes to, že na výstavy moc nejezdíme a teď měl roční výstavní pauzu. A dále jsem zjistila, že už loni splnil podmínky pro udělení titulu

KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION KCHMPPP

Jsem na Matthewa moc pyšná! Velký podíl na jeho výstavních úspěších má handlerka Lucie Vaňková, strašně moc děkuji a jsem moc vděčná!


19. 10.
Klubová výstava KCHMPP, Mladá Boleslav, rozhodčí: Mark Wibier

Due Parchi Pic Pokey Geronimo Mathieson "MATTHEW" - tř. otevřená (11) - V2, res. CAC
Diego Tender Flash "DASTY" - tř. veteránů (2) - V1

dcery Matthewa:
Tesie z Bengasu - tř. štěňat (4) - VN4
Yoko Ono Tender Flash - tř. mladých (12) - V

Dnes byl náročný den. Pan rozhodčí posuzoval velmi precizně, každému psovi se věnoval opravdu dlouho. Matthew nastoupil do nejpočetnější třídy otevřené, kde bylo 11 psů. Se svou handlerkou Lucií Vaňkovou to zvládli perfektně a v takto velké konkurenci si vyběhali úžasné druhé místo!!!! Jestě jednou Luci strašně moc děkuji!!!!
Dastík se opět předvedl ve třídě veteránů, odkud si odváží vítězství. :) A kromě toho mu byl konečně oficiálně přiznán titul Klubový veterán šampion KCHMPP!!!
Gratulujeme i Mattyho dcerkám, které se umístili též moc pěkně.


1. 9.
Speciální výstava BCCCZ, Zbraslav u Brna, rozhodčí: Hilary Kerr (GB)

Diego Tender Flash "DASTY" - tř. veteránů (9) - V3

Dnes byl na výstavě přítomen pan doktor MVDr. Jiří Beránek, u kterého Matthew podstoupil povinné opakované vyšetření očí a opět s tím nejlepším možným výsledkem - prostý všech dědičných očních vad včetně glaukomu!

30. 8.
Klubová výstava bez KV BCCCZ, Zbraslav u Brna, rozhodčí: Marina Scott (GB)

Diego Tender Flash "DASTY" - tř. veteránů (9) - V4

Dasty si vedl celý víkend moc dobře a jako jeden z mála veteránů obdržel po oba dny, od obou rozhodčí, známku výborná. Jsem na něho hrdá. Krásné fotky Dastíka z výstav můžete vidět ZDE. Za tyto fotky moc děkuji Veronice Tvrdé a Lukáši Langovi. Kompletní alba z obou dní si můžete prohlédnout pod odkazy: sobota, neděle. Kompletní posudky z výstav jsou k nahlédnutí ZDE.


17. 8.
Klubová výstava KCHMPP, Mikulov, rozhodčí: Petra Márová

Due Parchi Pic Pokey Geronimo Mathieson "MATTHEW" - tř. otevřená (5) - VD4
Diego Tender Flash "DASTY" - tř. veteránů (3) - V1, BOV

Dnes jsme po dlouhé době vyrazili zase na výstavu. Matthew vyjel po více než roce. Snažili jsme se trénovat, stále to ještě není nejideálnější, ale jsme na dobré cestě. Paní rozhodčí ho moc chválila, několikrát zmínila, jaká je škoda, že si to kazí tím svým zlobením (občas ještě povyskočí a kouše do vodítka), že si tím kazí pohyb a proto mu musí dát VD. Ale já jsem spokojená, je vidět, že jsme se posunuli, že se lepší. Třeba jednou ve veteránech už bude chodit jako správný výstavák :-D  Dastíček profesionál si omotal paní rozhodčí kolem tlapky a získal V1, BOV s krásným posudkem. Moc jsme si o užili, děkuji přátelům za podporu na výstavě.


23. 6.
Vrh "B" Kiss of Panda

Dnes se narodil Mattymu další vrh, tentokrát v CHS Kiss of Panda. Po dlouhém očekávání se nakonec narodil 1 pejsek. Bude to určitě pěkný rozmazleneček, když je sám. Zůstane v CHS.


12. 6.
Očekávaný vrh "B" Kiss of Panda

V chovatelské stanici Kiss of Panda očekávají štěňátka po našem Mattym, která by se měla narodit v koncem června.


9. 6.
Kardiologické vyšetření

Dasty a Matthew dnes podstoupili podrobné kardiologické vyšetření. Zúčastnili jsme se semináře Kardiologické dny, kde kluci byli jako "figuranti" a přítomní veterináři prováděli vyšetření na nejnovnějších přístrojích. Oba jsou naprosto zdraví, dostali pochvalu, hlavně Dasty sklidil velikou poklonu, že na svůj věk vůbec nevypadá, že by mu typovali tak 2-3 roky. Moc mě to potěšilo, samozřejmě kromě toho, že jsou kluci v pořádku.


2. - 8. 6.
Nejen obedience tábor Esadera

Strávili jsme týden ve společnosti skvělých lidí a jejich pejsků. Na táboře jsme kromě obedience trénovali též nosework, dále jsme pejsky protáhli na dogfitnes a sami jsme se mohli protáhnout na hodinách jógy. Skvěle zorganizováno, perfektní atmosféra, výborná kantýna, co více si přát. Moc děkuji všem účastníkům za tak skvělý kolektiv.


15. 5.
Vrh "T" z Bengasu

 

Dnes v noci se narodila Mattymu štěňátka v CHS z Bengasu. Narodilo se 6 štěňat - 4 feny a 2 psi. Více info o tomto vrhu nazelznete na jejich stránce


4. - 5. 5. 
Eager's Cup 2019

První flyballový turnaj letošní sezóny. V sobotu jsme v průběžném hodnocení obsadili hezké druhé místo. V neděli jsme bohužel hned první rozběh prohráli. Nikdo z nás ani nedoufal., že pejskové pak budou muset absolvovat ještě dalších 5 rozběhů, včetně opakovaného finále, a umístíme se na úžasném 1. místě v 6. divizi s nejlepším zaběhnutým časem 18,62s ve složení Pepina-Matthew-Bowie-Mája. FUNatic Runners vyjeli v sestavě Pepina - Matthew - Noisy - Bowie - Mája - Aida. Matthew dohromady odběhal neuvěřitelných 33 běhů se stabilními časy a ještě si v sobotu zaběhl svůj osobní rekord 4,22s na výšce překážek 30cm. Děkujeme všem FUNaticům za skvělé závody, napínavou atmosféru a strhující finálové běhy. Děkujeme HopTropákům za opět skvěle uspořádaný závod! 


29. 4.
Očekávaný vrh "T" z Bengasu

V chovatelské stanici z Bengasu očekávají štěňátka po našem Mattym, která by se měla narodit v polovině května. Více informací o tomto vrhu najdete na jejich stránce.


24. 4.
Vrh "Y" Jeffija

Dnes v noci se narodila Mattymu štěňátka v CHS Jeffija. Narodili se 3 fenky a 1 pes. Více info o tomto vrhu nazelznete na jejich stránce.


19.-21.4.
Velikonoční flyballové soustředění

Již se stává tradicí, že o Velikonocích trávíme čas mezi flyballovými přáteli a pilujeme kondici na nadcházející sezónu. I letos jsme si to skvěle užili!! Děkujeme všem!


7. 4.
Zkouška ZZO

Matthew dnes úspěšně složil další zkoušku, tentokrát ZZO s výsledkem 54 bodů ze 60 a známkou "prospěl výborně".
ZZO
7. 3.
Titul C.I.E. pro Dastyho

Dastymu byl oficiálně přiznán titul Mezinárodní výstavní šampion - C.I.E.! Na tento titul měl splněny podmínky již pět let, bohužel mojí chybou jsem o něho zažádala až nyní. A dnes mu přišel krásný diplom.
CIE
12. 1.
Focení v ateliéru

Dnes jsme si udělali výlet i s naším kočičím parťákem Deedeem za skvělou kamarádkou a chovatelkou Mgr. Annou Hrochovou (CHS Royal Fellow) a kromě milé návštěvy jsme měli domluvené focení v jejím novém fotoateliéru. Na výsledek se můžete podívat sami. Děkuji za krásné fotky našich chlupáčů. Fotogalerie